O nas

Naszą przygodę z wnętrzami rozpoczęliśmy wiele lat temu, kiedy Architekci skupiali się na projektowaniu raczej budynków niż wnętrz a każdy stolarz musiał być projektantem i wykonawcą w jednej osobie. Tak powstawały też nasze pierwsze projekty mebli, które później wykonywaliśmy.

W miarę upływu lat nabywaliśmy doświadczenia, ogłady, szliśmy za trendami. Stopniowo od pojedynczych mało skomplikowanych mebli przechodziliśmy do całych pomieszczeń, mieszkań, domów, obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej.

Potem pojawili się projektanci wnętrz, architekci. Współpracowaliśmy z wieloma realizując ich pomysły i równocześnie tworzyliśmy własne projekty. Nie raz spieraliśmy się o to, że meble muszą być przede wszystkim użytkowe oraz o to, że przy projektowaniu nie można pomijać matematyki, fizyki a zwłaszcza podstawowej znajomości rzemiosła i technologii produkcji.

Do dziś wielu projektantów skupia się wyłącznie na tworzeniu modnych wnętrz, w konkretnym stylu, gdzie piękne bryły doskonale wypełniają wnętrze i pasują do jego wystroju nadając mu charakteru, ale którego zwyczajnie nie da się zrealizować. Lewitujące stoły, półki utrzymujące się na swoim miejscu wyłącznie siłą woli wyglądają niezwykle efektownie ale wyłącznie na wizualizacji.

My również w swojej karierze zderzyliśmy się z niejednym takim gustownym projektem, który musieliśmy gruntownie przebudować, aby stół po wykonaniu dało się rozłożyć lub aby do zaprojektowanej szafki zmieściła się lodówka.

Dlatego dziś chcemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą, doświadczeniem oraz dobrą energią i zaproponować rozwiązania designerskie ale równocześnie funkcjonalne. Przede wszystkim tworzyć projekty na miarę Państwa potrzeb oraz możliwości finansowych. Chcemy abyście Państwo dobrze czuli się z naszymi projektami i aby Państwa wnętrza były „Wasze”.